Bana Özel Upload
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Sitemize Online Sohbet Kutusu Eklenmiştir !
Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ? EmptyPerş. Mart 08, 2012 6:59 pm tarafından UguR

» Sitemize Destek Olalım
Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ? EmptyPerş. Mart 08, 2012 5:33 pm tarafından UguR

» Standart Üyelik
Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ? EmptyPerş. Mart 08, 2012 2:50 pm tarafından UguR

» Platinum Üyelik ve Avantajları
Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ? EmptyPerş. Mart 08, 2012 2:37 pm tarafından UguR

» Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ?
Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ? EmptyPerş. Mart 08, 2012 1:42 pm tarafından UguR

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ? Empty Bana Özel Upload Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Mesaj  UguR Perş. Mart 08, 2012 1:42 pm

Öncelikle sitemi ziyaretinizden dolayı size çok teşekkür ederek anlatımıma geçiyorum

Bana Özel Upload Nedir ?

Bana Özel Upload , download (indirme) hayatınızı çok daha kolay hale getirecek yeni nesil bir upload converter (dönüştürme) sitesidir .

Bana Özel Upload Nasıl Çalışır ve Ne İşe Yarar ?

Bana Özel Upload , şu şekilde çalışır . Örneğin siz bir siteden her hangi bir dosya indirmek istiyorsunuz ancak sizin indirmek istediğiniz sunucuya ait premium üyeliğiniz yok ve dosyayı acilen indirmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken çok basit , sitemize girerek bir dakikanızı ayırıyor sitemize üye oluyorsunuz ve ana sayfamızda bulunan link çevirme isteğinde bulun yazısına tıklayarak çevirmek istediğiniz linki veya linkleri gördüğünüz siteyi yazarak konuya mesaj gönderiyorsunuz . Biz kısa süre içerisinde bu yazdığınız mesajı değerlendirip , linkleri çevirerek size konuyla alakalı kısa zamanda PM (Özel Mesaj) gönderiyoruz ve dosyalarınız premium hızında indirilmeye hazır ! Üstelik bu linkleri yalnızca sizlerle paylaşıyoruz , yani sizin haricinizde kimse bu linkleri görmüyor .

Sık Sorulan Sorular

1 - Çevrilen linklerin geçerliliği nedir ? [ Linkler çevrildiği günden itibaren 3 gün boyunca indirmeye hazır bir şekilde sunucuda barınmaktadır ]

2 - Link çevirme işlemini nasıl ve neye göre gerçekleştiriyorsunuz ? [ Link çevirme işlemini her türlü güvenlik yazılımın yüklü olduğu zararlı yazılımın kesinlikle bulunmadığı kişisel bilgisayarlarımızda yüksek hızlı fiber optik internet bağlantısı ile bazende kendi özel sunucumuzu kullanarak gerçekleştirmekteyiz ]

3 - Hangi sunuculara çevirme hizmeti veriyor veya paylaşıyorsunuz ? [ Her tür upload sitelerinde çevirme ve paylaşım hizmeti yapıyoruz ]

4 - Link çevirme işlemi ortalama ne kadar sürmektedir ? [ Link çevirme işlemi bize yapılan taleplerin yoğunluğuna ve çevrilmesini istediğiniz linkin barındırdığı dosyanın boyutuna göre değişmektedir ancak sunucu üzerinden size paylaşım yaptığımız takdirde hiç bir bekleme yaşamadan dosyayı direk tek tıklama ile download edebilirsiniz ]

5 - Linkleri çevirmede belirli bir sınır/limit varmı ? [ Sitemiz henüz yeni kurulduğu için şuan standart üyelere yalnızca 40 MegaBayt'lık dosyalara kadar çevirme işlemi ve 2 adete kadar çevirme izni vermekteyiz ]

6 - Sitenizden Platinum Üyelik aldığım takdirde nelerden faydalanabilirim ? [ Sitemizden platinum üyelik aldığınız takdirde size özel açılacak konu üzerinden mesaj gönderebilecek ve bekleme yapmadan istediğiniz link aktif hale gelecektir + Çevirme limitiniz 100 MegaBayt olarak güncellenecek ve sınırsız talepte bulunabileceksiniz ]

Sitemiz ve üyelikle ilgili her tür sorun ve problemleriniz için banaozelupload@windowslive.com adresinden ister MSN üzerinden isterseniz email yoluyla irtibata geçip soru sorabilirsiniz .

Sitemizde güzel vakit geçirmeniz dileğiyle , Bana Özel Upload Yönetimi
UguR
UguR
Site Kurucusu
Site Kurucusu

http://www.banaozelupload.net.tc